21. mezinárodní specializovaná výstava Běloruský stavební týden 2020

„Běloruský stavební týden 2020“ je výstava designu, stavebnictví, nemovitostí, designu interiéru, oprav, technologie a pohodlí.
Výstava Běloruský stavební týden se koná v Minsku od roku 1998. Třetí desetiletí historie výstavy hovoří nejen o relevantnosti a relevantnosti tohoto tématu, ale také nás neustále hledá nové přístupy v tematickém obsahu a propagaci tohoto projektu.

Tradiční tematické sekce výstavy:

• Architektura, design
• Stavební a dekorační materiály
• Stavební stroje, zařízení, nářadí
• Inženýrské systémy
• Windows. Dveře Střechy. Fasády
• Příměstská výstavba a dřevěná bytová výstavba
• Pergoly, sportovní a dětská hřiště, rekreační oblasti, zahradní a zahradní nábytek, zahradní sochařství, malé architektonické formy
• Moderní pechestroeniya
• Krajina a zahradní design, venkovní terénní úpravy a terénní úpravy, floristika
• Inteligentní budova, inteligentní dům
• Zelená města: ekologické technologie, úspora energie
• Bezbariérové prostředí
• Belkommuntech

V roce 2020 bude výstavní projekt Běloruského stavebního týdne 2020 naplněn novými směry kromě tradičních. Jedná se o „design a interiérový design“ a „nemovitost v Bělorusku a v zahraničí“.
Výstava Běloruského stavebního týdne 2020 se tak stane místem pro navazování nových obchodních kontaktů, odborných diskusí a řešení obchodních problémů pro výrobce, distributory a maloobchodníky se zbožím a službami na stavebním trhu Běloruské republiky a zahraničních zemí, odborníky v oblasti veřejných služeb a bydlení a developerskými společnostmi. a realitní kanceláře, organizace poskytující finanční, leasingové a pojišťovací služby v oblasti stavebnictví a nemovitostí, návrháři interiérů, krajina. Výstava rovněž poskytne příležitost konečnému spotřebiteli sdělit informace o jeho společnosti, produktech nebo službách, které zastupuje, a uskutečnit prodej.

Výstava se bude konat od 8. do 10. dubna ve fotbalové aréně v Minsku na adrese: 20/2 Pobediteley Ave.

Zdroj: http://www.minskexpo.com/belorusskaya-stroitelnaya-nedelya