7. mezinárodní specializovaná výstava “Strojírenství-2020“

Hosté výstavy se budou moci seznámit s nejnovějšími poznatky z oblasti strojírenství, průmyslového vybavení, výrobních technologií, obráběcích strojů a nástrojů.

Mezi vystavenými výrobky bude možné najít kovoobráběcí a lisovací kovací zařízení, slévárenské zařízení, zařízení pro tepelné zpracování a povlakování, kovoobráběcí a abrazivní nástroje, součásti a součásti, nástroje, provozní materiály, elektrický pohon, hydraulická a pneumatická zařízení a jejich součásti, ovládání – měřicí zařízení, nástroje a automatizační prvky kovoobráběcích zařízení, včetně prodejen nástrojů, obchodů telefony, zaváděcí zařízení, průmyslové roboty, systémy pro řízení návrhu a výroby podporované počítačem, software.

Naleznete zde také informace o opravách a modernizacích technologických zařízení. Podívejte se na nové vědecké a technické projekty, design a technologický vývoj. Kromě toho bude výstava prezentovatt vědeckou a technickou literaturu a podrobné informace o projektech, které vás zajímají. Budou zdůrazněny nové i nedokončené investiční projekty. Vystavovatelé budou diskutovat o sběru a integrovaném zpracování železného a neželezného kovového šrotu.

Výstava “Strojírenství-2020“ se koná od 7. do 10. dubna v Minsku, Bělorusko.

Otevírací doba: denně od 09:00 do 18:00

Organizátor: “Minskexpo”

Úplný seznam účastníků “Strojírenství-2020“ je k dispozici na oficiálních stránkách výstavy a neustále se aktualizuje.