Běloruské energetické a environmentální fórum 2019

08.10.2019 – 11.10.2019
Bělorusko, Minsk, Football Arena

Od 8. do 11. října 2019 se bude v Minsku konat XXIV Běloruské energetické a environmentální fórum, které zahrnuje XXIV. Mezinárodní specializovanou výstavu „Energie. Ekologie. Úspora energie. Electro“, specializované výstavy technologií pro petrochemický průmysl„ Oil & Gas Technologies “, světelné produkty „ExpoSvet “,„Atomexpo-Belarus “,„Water and Air Technologies “,„ExpoCity “ a XXIV běloruský energetický a ekologický kongres.

Účelem fóra je představit moderní vybavení a technologie pro výrobu a distribuci elektrické a tepelné energie, automatizovaných systémů, technologií pro úsporu energie a zdrojů a přispět k inovačnímu rozvoji palivového a energetického komplexu republiky.

Fórum se každoročně stává unikátním místem pro setkání inženýrů a ekologů Běloruska i zahraničí, čímž přispívá k rozšiřování spolupráce a výměně nových projektů.

Výstava tradičně přiláká od roku 1995 pozornost předních běloruských a světových výrobců zařízení, technologií a materiálů pro energetiku, ekologii, úsporu energie, elektrotechniku a je jednou z největších v této oblasti v zemích SNS a Pobaltí.

Podrobné informace o akci: https://worldexpo.pro/belorusskiy-energeticheskiy-i-ekologicheskiy-forum-belarusian-energy-and-ecology-forum