Bělorusko se připravuje na brněnský strojírenský veletrh

1. října 2017 v rámci mezinárodní strojírenské výstavy MSV-2017 v Brně proběhne Byznys den Republiky Bělorusko. Z tohoto důvodu se konala schůzka velvyslance Republiky Bělorusko Valerije Kurďjukova s výkonným ředitelem Obchodně-průmyslové komory České republiky pro spolupráci se státy SNS Františkem Masopustem.

Obě strany prodiskutovaly organizační otázky přípravy akce, která je pro Bělorusko velmi důležitá. Všechny běloruské společnosti, které by se akce chtěly zúčastnit, se mohou hlásit v minském oddělení Běloruské obchodně-průmyslové komory. České společnosti, které o akci mají zájem, se mohou hlásit u Obchodně-průmyslové komory České republiky pro spolupráci se státy SNS nebo na velvyslanectví Republiky Bělorusko v Praze.

Zdroj: czech.mfa.gov.by