Mezinárodní výstava “Nábytek 2018”

Nejlepší producenti nábytku představí v Minsku své novinky. Výrobcům a prodejcům nábytku v současnosných ekonomických podmínkách je obzvlášť důležitÝ sortiment. Je zřejmé, že nábytek je dlouhodobou investicí, kterou musíme správně vybrat. Dnes je aktuálně vybírat nejen kusy nábytku, ale celé interiéry.

Obchodník musí cítit současné a budoucí trendy trhu, hodnotit činnost svých kolegů, vědět o čem se zajímají zákazníci a moct na této zájmy odpovědět svou rozmanitou nabídkou.

Všechno to lejlépe se dozvíte na specializovaných výstavních plochách. Takovou je v Bělorusku 25. Mezinárodní specializovaná veletržní výstava „Nábytek-2018“, která se uskuteční 12.-15. září v Minsku.

Výstavu provádí Národní výstavní centrum „BelExpo“ společně s koncernem „Bellesbumprom“ ve spolupráci s Asociací nábytkových a dřevařských podniků Běloruska.

Hlavním cílem veletrhu je demonstrace nejnovějších projektů a perspektivních oblastí tohoto průmyslu, prezentace současného a budoucího sortimentu a také nanavazování kontaktů s podnikateli a uzavření smluv o dodání produkce pro rok 2019.
Je to ideální místo pro seznseznámení s potenciálními obchodními partnery, kolegy a jejich nabídkou.

Místo konání: Minsk, Fotbalová manéž (Třída Vítězů, 20/2). Podrobná informace: (+37517)334 67 58, (+37529)889 36 55. e-mail: mebel@belexpo.by. www.belexpo.by.