V Brně se bude konat v rámci mezinárodního strojírenského veletrhu běloruský Byznys den

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně proběhne konference, věnovaná rozvoji podnikatelské spolupráce s Běloruskem. Na ní vystoupí poprvé vystoupí běloruský velvyslanec Valerij Kurďjukov a český velvyslanec v Bělorusku Milan Ekert. Zúčastní se také náměstci ministrů: první náměstek ministra průmyslu Běloruska Gennadij Sviděrskij, náměstek ministra zahraničních věcí Jevgenij Šestakov, náměstek českého ministra zahraničí Martin Tlapa a náměstek ministra průmyslu a obchodu Jiří Koliba.

Mezi hosty konference jsou očekáváni představitelé českých a běloruských podniků a institucí, kteří poskytnou informace, které podnikatelé mohou použít k vylepšení svých výsledků. Obchodní komora v Minsku spolu s běloruským ministerstvem průmyslu již sestavila seznam běloruských podniků, které se zúčastní konference a které mají zájem o rozvoj spolupráce s českými partnery.

Pro úspěšnou organizaci setkání s konkrétním partnerem použijte název běloruské firmy ze seznamu, který je publikovaný na webových stránkách komory. Pokud jste se již zaregistrovali, informaci je potřeba poslat na sekretariát komory: trushko@komora.cz.

Zdroj: http://komorasns.cz